• U12-1

  • Thamen HB U12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Greft, Jeremi van derTechnische stafCoach
    Mahieu, PascalTechnische stafCoach
    Rekum-de Beij, Linda vanOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bom, NikiTeamspelerTweede honk
    Bouwmeester, AndruwTeamspelerLinksvelder
    Kraan Reijns, DeanoTeamspelerDerde honk

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 14:00Urbanus HB U12-1 - Thamen HB U12-1Kerketuin
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Thamen U12-1 - Amsterdam Pirates HB U12-214 - 15
    16 sep.UVV HB U12-1 - Thamen U12-112 - 2
    13 sep.Thamen U12-1 - Bears HB U12-15 - 12
  • Poulestanden Thamen HB U12-1 ( 2e klasse Poule D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kinheim HB U12-11514012118812328
    2UVV HB U12-1141103152965622
    3Double Stars Heiloo HB U12-11510051611342720
    4Alcmaria Victrix HB U12-1159061611016018
    5Bears HB U12-115609129138-912
    6Amsterdam Pirates HB U12-21351797128-3111
    7UVV HB U12-214509100142-4210
    8Urbanus HB U12-114211186160-745
    9Thamen U12-115201387197-1104