• U21-1

  • Thamen HB U21-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Felser, TychoOverige stafTeamscorer
    Kesteren, Ingmar vanTechnische stafCoach
    Rekum, Mike vanTechnische stafCoach
    Rekum-de Beij, Linda vanOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, AncoTeamspeler
    Dekkers, ErikTeamspeler
    Felser, TychoTeamspeler
    Greft, Jeremi van derTeamspeler
    Kee, BrittTeamspeler
    Mahieu, PascalTeamspeler
    Monoarfa, JoëlTeamspeler
    Patti, MilanTeamspeler
    Patti, QuintoTeamspeler
    Raadschelders, BramTeamspeler
    Rekum, Kai vanTeamspeler
    Vries, Arend deTeamspeler
    Zürcher, StanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 jul. 19:30Braves HB U21-1 - Thamen HB U21-1Sportcomplex De Uiterwaard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 jul.Thamen HB U21-1 - UVV HB U21-217 - 1
    25 jun.Thamen HB U21-1 - Domstad Dodgers HB U21-123 - 2
  • Poulestanden Thamen HB U21-1 (HJWB1 Honkbal U21)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Braves HB U21-11010001812815320
    2Thamen HB U21-1129121676410319
    3UVV HB U21-211605129864312
    4Giants HB U21-1105147889-1111
    5Blue Socks HB U21-1115061241071710
    6Domstad Dodgers HB U21-112309106166-606
    7Firebirds/Centrals U21-2930675146-714
    8Red Caps HB U21-111101045219-1742