• U21-1

  • Thamen HB U21-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Felser, TychoOverige stafTeamscorer
    Kesteren, Ingmar vanTechnische stafCoach
    Rekum, Mike vanTechnische stafCoach
    Rekum-de Beij, Linda vanOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, AncoTeamspeler
    Dekkers, ErikTeamspeler
    Felser, TychoTeamspeler
    Greft, Jeremi van derTeamspeler
    Kee, BrittTeamspeler
    Mahieu, PascalTeamspeler
    Monoarfa, JoëlTeamspeler
    Patti, MilanTeamspeler
    Patti, QuintoTeamspeler
    Rekum, Kai vanTeamspeler
    Vries, Arend deTeamspeler
    Zürcher, StanTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Thamen HB U21-1 ( 2e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Braves HB U21-11212001863115524
    2Thamen HB U21-113823156708618
    3UVV HB U21-2148061821077516
    4Giants HB U21-113715113116-315
    5Blue Socks HB U21-115717137133415
    6Domstad Dodgers HB U21-1154011134190-568
    7Red Caps HB U21-114001437298-2610