• Thamen H3 BASEBALL vrijdag speeldag man

  • Thamen H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hirata, AkioTechnische stafCoach
    Hoshino, KohkiTechnische stafCoach
    Rekum-de Beij, Linda vanOverige stafStandaard functie
    Woudenberg, StefanTechnische stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hagendoorn, BartTeamspeler
    Hirata, AkioTeamspeler
    Hirata, GenkiTeamspeler
    Hoshino, KohkiTeamspeler
    Patrucco, JacopoTeamspeler
    Woudenberg, StefanTeamspeler
    Yamagishi, KazunoriTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jun. 15:00Thamen H3 - Quick Amsterdam H2Sportpark Vuurlijn
    7 jul. 10:00Domstad Dodgers H3 - Thamen H3Sportpark Welgelegen
    10 jul. 20:00Thamen H3 - Amsterdam North Stars H2Sportpark Vuurlijn
    14 jul. 10:00DVH H3 - Thamen H3DVH-Sportcentrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jun.Thamen H3 - Amsterdam Capitals H216 - 14
    12 jun.Thamen H3 - Quick Amersfoort H313 - 9
  • Poulestanden Thamen H3 ( 6e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Thamen H3770090414914
    2Wombats H29603108594912
    3DVH H3550047212610
    4Quick Amersfoort H363037158136
    5Amsterdam Capitals H28305717106
    6Quick Amsterdam H25203424024
    7Amsterdam North Stars H271064966-172
    8Domstad Dodgers H3700728150-1220