• Thamen H3 BASEBALL vrijdag speeldag man

  • Thamen H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hirata, AkioTechnische stafCoach
    Hirata, GenkiTechnische stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hagendoorn, BartTeamspeler
    Hirata, AkioTeamspeler
    Hirata, GenkiTeamspeler
    Hoshino, KohkiTeamspeler
    Matsuura, YukiTeamspeler
    Woudenberg, StefanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 jul. 10:00HCAW H5 - Thamen H3Rob Hoffmann Vallei
    17 jul. 12:00Thamen H3 - Wombats H3Sportpark Vuurlijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jun.Thamen H3 - Hilversum Hurricanes H19 - 2
    25 jun.Wombats H3 - Thamen H33 - 20
  • Poulestanden Thamen H3 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Thamen H39900104257918
    2Amsterdam Capitals H3860274591512
    3HCAW H5851260243611
    4Hilversum Hurricanes H110415645779
    5Falcons H27403595548
    6DVH H46303524756
    7Braves H272056447174
    8Quick Amersfoort H381072890-622
    9Wombats H3700725126-1010