• Thamen H2 BASEBALL zondag speeldag man

  • Thamen H2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Felser, TychoOverige stafTeamscorer
    Kesteren, Ingmar vanTechnische stafCoach
    Rekum-de Beij, Linda vanOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abisa, JonathanTeamspeler
    Derriks, AlexanderTeamspeler
    Kesteren, Ingmar vanTeamspeler
    Soerka, RoberticoTeamspeler
    Thesing, MarkTeamspeler
    Thesing, RichardTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Thamen H2 ( 5e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amsterdam Pirates H517140321810511328
    2DSS H31713041681026626
    3Thamen H21711061511183322
    4Hoofddorp Pioniers H416101524711912821
    5DVH H31710162041505421
    6H.S.V. The Flags H115708154145914
    7DVH H2166010124218-9412
    8Flying Petrels H2175012133172-3910
    9Sullivan's Green Devils H1144010129196-678
    10Alcmaria Victrix H316001682285-2030