• U15-3

  • Thamen HB U15-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hilgen, BjornTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, LeandroTeamspeler
    Hilgen, JesperTeamspeler
    Klijn, IdsTeamspeler
    Laar, Finn van deTeamspeler
    Mansour, AlexandreTeamspeler
    Milburn, OliviaTeamspeler
    Plooij, CollinTeamspeler
    Switzer, RyanTeamspeler
    Ultee, DeanTeamspeler
    Wal, Ted Stevie van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Thamen HB U15-3 ( 3e klasse Poule H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Thamen HB U15-3121011100475321
    2Adegeest HB U15-112714102713115
    3Vennep Flyers HB U15-212705115714414
    4Alphians HB U15-112507115115010
    5Birds HB U15-21140782111-298
    6Green Hearts HB U15-111101045144-992